سامانه ارسال پیام صوتی

4.25 از 5 (4 نظر)

سامانه ارسال پیامک صوتی

احتمالا تا به حال برای شما هم پیش آمده که تلفن همراه، تلفن منزل و یا محل کارتان زنگ بخورد و یک پیام تبلیغاتی صوتی برایتان پخش شود و تحت تاثیر صدای دلنشین آن قرار بگیرید. پیام صوتی مطمئن ترین و پر سرعت ترین روش برای آگهی است، به دلیل شنیداری بودن پیام ارسالی، از شنیدن تبلیغ بوسیله مشتریان اطمینان خواهید داشت چرا که نفوذ و تاثیرگذاری پیام های شنیداری نسبت به بقیه روش های ارسال پیام تا 4 برابر می باشد. سفیرک این قابلیت و امکان را برای شما فراهم کرده که صدای خودتون را به گوش مخاطبان تون برسانید.

voice-sms-services-سرویس-پیام-صوتی

 


 

ارسال پیام صوتی تبریک با صدای خودتان

( گهگاه برای دعوت عزیزان و آشنایان وقت کافی ندارید که با همه تماس بگیرید آسانترین روش این است که با استفاده از سیستم پیام صوتی، صدای خویش را ضبط نمایید و در آن واحد برای همگی دوستان خود پیام را ارسال نمائید و یا این که با صدای خودتان با تهیه و تنظیم زمان مناسب برای دوستان تان پیام تهنیت ارسال نمائید). هزینه این پیام در قبال تاثیرگذاری بالایی که روی نگهداری مشتریان قدیمی تر و جذب مشتریان بالقوه داراست دوچندان است برای استفاده از امکانات متنوع پیام صوتی به صورت رایگان در سایت پارس گرین ثبت نام نمایید.

ارسال-پیام-صوتی-sms-voice

 


 

مطالب مرتبط:

- ارسال پیام صوتی گروهی

- وب سرویس پیام صوتی

 - ضبط و آپلود پیام صوتی

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیام صوتی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607621092024229280466-17492;