ویژگی های پیام صوتی نسبت به روش های دیگر

4.4 از 5 (5 نظر)

برتری پیام صوتی نسبت به روش های دیگر تبلیغات

امروزه فناوری های پیشرفته ای به بازار آمده اند که از طریق آن می توان بر استراتژی های تبلیغاتی شرکت های بسیار قوی و توسعه یافته تاثیر گذاشت. اخیرا ارسال پیام صوتی به یکی از کارآمدترین روش های تبلیغاتی تبدیل شده است و توانسته بر محدودیت های روش های سنتی تبلیغات غلبه کند.

در ادامه باهم بررسی می کنیم که پیام صوتی چگونه قادر است با اثربخشی بیشتر به کسب و کارها کمک کند:

1- برقراری ارتباطی آسان با مشتری:

اگر مشتری شما در نقطه ای دور افتاده باشد، ارسال پیام صوتی بهترین گزینه ممکن است. همگی کسب و کارها به دنبال برقراری رابطه ای ثابت و مداوم با مشتریانشان هستند، پیام صوتی به شما کمک می کند رابطه تان با مشتریان تان را دائمی سازید.

2- ایجاد هماهنگی در ارسال پیام ها:

مشکل عمده ای که در تماس های تلفنی، و سایر روش های تبلیغاتی وجود دارد، عدم نظم و هماهنگی در  برقراری تماس می باشد.

3- مقرون به صرف بودن:

همانطور که پیش تر نیز بیان کردیم تبلیغات و اطلاع رسانی در سازمان ها از طریق ارسال پیام صوتی با کاهش نیروی انسانی دخیل در سازمان و تنها از طریق یک پنل کاربری می تواند هزینه های اطلاع رسانی و تبلیغات سازمان ها را تا میزان قابل توجهی کاهش دهد.

به عنوان مثال با استفاده از سرویس ارسال انبوه صوتی شما قادرید یک پیام را به بیش از 10000 خط تلفن ارسال نمایید.

mastermarket-email-marketing

4- مدیریت کمپین ها تنها توسط یک کلیک:

اجرای یک کمپین، کاری بزرگ است و پیگیری تاریخچه هزاران تماس بدون دارا بودن تعداد زیادی نیروی انسانی کار آسانی نیست، اما با بهره گیری از سرویس ارسال پیام صوتی انبوه می توان کمپین های مدنظر را به سادگی مدیریت کرد. تنها کافیست لیستی از افراد مدنظر و شماره های تماس آنان در پنل کاربری خود ایجاد کنید و پس از ارسال پیام صوتی، پیگیری کنید که چند درصد از ارسال ها موفق بوده اند و برای ارسال های ناموفق دفعات تلاش مجدد را مشخص سازید.

حتی قادرید افراد کمپین را در دسته های مختلف طبقه بندی کنید و با توجه به نیاز هر گروه پیام صوتی متفاوتی برای آنان ارسال کنید.

 


 

مطالب مرتبط:

- ارسال پیام صوتی گروهی

- ارسال پیام صوتی زماندار

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیام صوتی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607623022024-1504113048-18028;