کاربرد پیامک صوتی

4.25 از 5 (4 نظر)

کاربرد پیامک صوتی برای تبلیغات و اطلاع رسانی

با پیشرفت تکنولوژی، روش های جدیدی در زمینه تبلیغات و بازاریابی عرضه می شود. ارسال پیام صوتی یکی از روش های جدید و بسیار کاربردی می باشد. در این امکان به صورت خودکار با تلفن مخاطبان تماس گرفته و پیام به صورت صوت پخش می شود پیام صوتی در موارد بسیاری کاربرد دارد .

ارسال پیامک صوتی تبلیغاتی

بیشترین کاربرد پیامک صوتی با اهداف تبلیغاتی می باشد. برای مثال قصد تبلیغ یک فروشگاه را دارید در ابتدا محتوای تبلیغاتی خود را تبدیل به صوت می کنید و پس از مشخص کردن مخاطبان، ارسال را انجام می دهید. برای انتخاب مخاطبان می توانید از بانک اطلاعاتی شماره تلفن های منطقه ای یا سن و جنسیت و سایر بانک های اطلاعاتی قابل دسترس در سامانه استفاده نمایید.همچنین اگر از قبل مخاطبانتان را مشخص کرده اید می توانید شماره های آن ها را برای ارسال وارد نمایید.

ارسال پیامک صوتی اطلاع رسانی

معمولا برای هماهنگی دیدار ها و یادآوری زمان ملاقات یا اطلاع رسانی اخبار به مخاطبان از تماس تلفنی استفاده می کنیم. این کار تا زمانی قابل انجام است که تعداد افراد زیاد نباشد. ارسال پیام صوتی، قابلیت تماس تلفنی و پخش صوت شما به تعداد زیادی از افراد را فقط با یک بار ثبت دارد. بدین ترتیب سامانه پیام شما را به تعداد زیادی از مخاطبانتان به سرعت ارسال می کند.

 

 

ارسال-پیام-انبوه-صوتی

 


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

جهت استفاده از سامانه پیام صوتی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607619172024-981305739-17452;