8 مزیت بازاریابی پیام صوتی

4.25 از 5 (4 نظر)

8 مزیت بازاریابی پیام صوتی

کسب و کارهای امروزی ابزار مختلفی برای بازاریابی در اختیار دارند، از پیام های متنی، ایمیل و رسانه های اجتماعی گرفته تا بازاریابی موتورهای جستجو.

برخی روش های بازاریابی اعتبار بیشتری دارند و همواره قابل استفاده اند. این روش ها به شما کمک می کنند تا کسب و کار خود را رونق دهید و مشتریان بیش تری را به سمت خود جذب کنید. یکی از این روش های معتبر، بازاریابی پیام صوتی است.

بازاریابی پیام صوتی از خدمات نرم افزاری خاصی بهره می برد تا به گروهی از مشتریان، پیام های صوتی سفارشی شده و مخصوصی ارسال شود. در این شیوه بازاریابی، شما می توانید با مشتری خود ارتباط نزدیک تری برقرار کنید. در ادامه این مقاله به مرور مزایای بازاریابی پیام صوتی می پردازیم:

8-advantages-of-voice-marketing-

 

1. ارسال پیام های کاملا سفارشی شده

اگر می خواهید به یک مشتری خاص، پیامی کاملا سفارشی و مخصوص ارسال کنید، مثلا به یکی از مشتریان قدیمی تان که مدت زیادی است به سراغ کسب و کار شما نیامده است، ابزار ارسال پیام صوتی ایده بسیار خوبی برای جلب توجه و جذب دوباره این مشتری از دست رفته است.

با استفاده از سامانه های ارسال پیام صوتی، شما می توانید پیام خود را به صورت سفارشی تهیه کرده، سریعا آن را ضبط و به یک مشتری خاص ارسال کنید. به این ترتیب می توانید یک پیام خلاقانه، موثر و کاملا شخصی سازی شده به مشتری مورد نظر خود ارسال کنید که قطعا به ارتباط دوباره آن مشتری و کسب و کار شما منجر خواهد شد.

2. ارسال یک باره پیام صوتی به گروهی از مشتریان

با استفاده از سیستم های ارسال پیام صوتی، می توانید یک پیام را یک باره به انبوهی از مخاطبان خاص بفرستید و مطمئن باشید که تبلیغات شما درباره کسب و کارتان به دست مخاطبان هدف رسیده است.

از همه مهم تر این که پیام های صوتی را می توان به گروهی خاص از مردم ارسال نمود. برای مثال اگر شما می خواهید یک پیام صوتی درباره یک ناهار مخصوص در رستوران تان ارسال کنید، می توانید یک پیام صوتی به مشتریان همیشگی و یک پیام صوتی دیگر همراه با یک تخفیف ویژه برای مشتریانی که تا به امروز به رستوران شما نیامده اند، ارسال کنید.

3. امکان زمان بندی در ارسال پیام های صوتی

سامانه ارسال پیام صوتی به شما کمک می کند تا بتوانید فرآیند ارسال پیام های خود را برنامه ریزی کنید و سپس خود سیستم به صورت تمام اتوماتیک در موعد مقرر، اقدام به ارسال پیام های شما خواهد کرد. این امکان، ارسال پیام را برای شما بسیار آسان می کند.

4. تماس از دست رفته، از دست نرفته!

ما هر روز با حجم انبوهی از پیام های متنی، ایمیل ها و یا نوتیفیکیشن های تبلیغاتی بمباران می شویم و به همین دلیل هم بسیار آسان می توانیم آن ها را نادیده بگیریم. اما این موضوع درباره تماس های تلفنی فرق می کند. تلفن هنوز هم ابزاری اساسی برای اطلاع رسانی فوری به حساب می آید. اغلب مردم، حتی وقتی که تماس از سوی یک شماره ناشناس باشد، به تماس های تلفنی خود پاسخ می دهند. اگر به تلفن شما پاسخی داده نشد، باز هم پیام صوتی شما به شکل یک تماس از دست رفته بر روی تلفن مخاطب باقی خواهد ماند.

البته بسیار مهم است که صاحبان کسب و کارها از این قابلیت پیام های صوتی، مسئولانه استفاده کنند، چرا که اگر مشتریان در معرض پیام های صوتی متعدد قرار بگیرند، قطعا عصبانی و آزرده خواهند شد.

5. پیام های صوتی دوستانه!

پیام های متنی، ایمیل ها و به طور کلی پیام هایی که در قالب متن ارائه می شوند، اکثرا حالتی رسمی و غیر دوستانه دارند. این گونه پیام ها ارتباط نزدیک بین صاحبان کسب و کار و مشتریان را با مشکل مواجه می کند. پیام های صوتی شخصی تر و دوستانه تر هستند و در نتیجه مشتریان شما بهتر صدای شما را می شنوند!

6. پیام های دو جانبه!

پیام های صوتی، یک ابزار بازاریابی بسیار ویژه و موثر هستند، اما اگر بتوان کاری کرد که مشتریان نیز به شما بازخورد ارائه کنند، چطور؟ سامانه های ارسال پیام صوتی به آسانی این قابلیت را برای شما به همراه می آورند و شما می توانید به سرعت امکان دریافت بازخورد از سوی مشتری را فراهم آورید. این شیوه، سریع ترین و موثرترین راه حفظ ارتباط شما و مشتریان تان و آگاهی از بازخوردهای آنان است.

7. مقرون به صرفه

از هزینه های سرسام آور تبلیغات، از بیلبورد و تبلیغات تلویزیونی گرفته تا کمپین های رسانه های اجتماعی، همه آگاه هستند. اما ارسال پیام های صوتی یک راه مقرون به صرفه است چرا که هزینه آن معمولا طبق قرارداد ارائه خدمات یک ماهه پرداخت می شود و به هیچ گونه تجهیزات خاصی نیز نیاز نخواهید داشت.

همچنین خود شما می توانید تعداد ارسال ها و حجم جامعه هدف تان را تعیین کنید و به همان اندازه از شرکت ارائه دهنده این خدمات، اعتبار تهیه کنید و همه این ها به یک تاکتیک بازاریابی اثرگذار و مقرون به صرفه منجر می شود.

8. امکان ارسال پیام به خطوط ثابت

برخی از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات پیام صوتی خدمات ارسال پیام به خطوط ثابت را نیز ارائه می دهند که با این امکان می توانید برای تعداد بیشتری از افراد پیام صوتی بفرستید.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت ثبت نام سامانه پیام صوتی پارس گرین عدد 2000 را به سامانه10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

 
کد BSC : -70951607621072024-1358216811-32220;