ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی

4.4 از 5 (5 نظر)

ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی

ارسال پیام صوتی یکی از قابلیت‌های سامانه یکپارچه پارس گرین می باشد، شما با استفاده از قابلیت ارسال پیام صوتی انبوه قادر هستید تا صدای خود را ضبط نمایید، فایل صوتی را در سامانه پیامک آپلود نمایید، پنل اس ام اس با مخاطبین شما تماس می‌گیرد و صدای گرم شما را به تمام مخاطبین پخش کند.

پیام صوتی برای بازاریابی و تبلیغاتی در موارد مختلفی قابل استفاده است شما می توانید صدای خود را ضبط نمایید و از طریق سامانه پیامک، پیام صوتی ارسال نمایید تا پیام شما یک باره و به صورت انبوه اطلاع رسانی شود.

record-voice-to-send-voice-message

 

از آنجایی که خیلی از شماره موبایل‌ها دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند شما می‌توانید به این افراد پیامک صوتی ارسال نمایید تا با گوشی مخاطب تماس گرفته شود و صدای شما پخش شود در این حالت حتی اگر مخاطب دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشد با مخاطب شما تماس گرفته می شود و صدای شما پخش می‌شود. برای ارسال پیامک صوتی شما می‌توانید صدای خود را با موبایتان ضبط کنید.

خیلی از افراد تجهزات حرفه‌ای، استدیو، میکروفن، نویزگیر محیط، نرم افزار میکس صدا و… دسترسی ندارد و گاها وقت لازم برای ضبظ و ویرایش صدا را ندارند، اگر شما مدیر کسب‌وکار هستید و وقت لازم برای ویرایش صدا را ندارید، شما می‌توانید از خدمت ضبظ صدای سامانه صوتی استفاده کنید، فایل متنی را برای ما ارسال نمایید تا نسخه صوتی پیام شما را با فرمت wav به شما تحویل دهیم و شما بتوانید از این فایل صوتی برای ارسال پیامک صوتی انبوه استفاده نمایید.

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607621572024-1984875784-32072;