ارسال صدا

4.25 از 5 (4 نظر)

ارسال پیام صوتی

ارسال پیام صوتی، پیش رفت در تجارت را به ارمغان می آورد و از این رو این روزها به عنوان ابزاری موثر در بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر پیام به زبان محلی منتقل شود، بازدید کننده را بیشتری به خود جلب می کند. بنابراین ، تماس صوتی انتخاب مناسب برای همه نیازهای شما خواهد بود.

یکی از جدید ترین روشهای تبلیغات ارسال اس ام اس صوتی به مخاطبین است که نسبت به ارسال پیام متنی برتری ها و ویژگی های خاصی دارد. تبلیغات مهمترین قسمت هر تجارت و کسب و کاری را تشکیل میدهد و موفقیت هر کاری در نحوه تبلیغات آن نهاد میباشد. به همین خاطر تمام صاحبان مشاغل دنبال بهترین و بروزترین شیوه تبلیغات هستند و به مرور زمان شیوه های جدید تبلیغات ابداع میشوند که از جمله جدیترین آنها ارسال پیامک های تبلیغاتی است.

ارائه قیمت گذاری شفاف ، ارائه وب سرویس صوتی ، ارسال بدون دردسر ، برقراری ارتباط مستقیم ، امکان ضبظ پیام صوتی ، ارسال پیام به تمامی شماره ها حتی بلک لیست ، پیام صوتی را به بهترین ارائه دهنده خدمات برای سازمان شما تبدیل می کند.

voice-call-services-دریافت-پست-صوتی

 


 

برخی از ابزار و امکانات سامانه پیام صوتی

 - ارسال  گروهی و انبوه

 - ارسال به رنجی از شماره ها

 - ارسال به دفترچه تلفن

 - ارسال منطقه ای کشوری کلی و براساس پیش شماره

 - ارسال مشاغل

 - ارسال مشاغل با تفکیک استانها

 - ارسال با تفکیک کدپستی همراه اول و ایرانسل

 - ارسال محله ای

 - ارسال از فایل متنی و اکسل

voice-sms-پیامک-صوتی

 


 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیام صوتی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -709516076231520241270884369-17816;