دنیای شگفت انگیز صدا

4 از 5 (3 نظر)

دنیای شگفت انگیز صدا

با افزایش استفاده کاربران از دستیارها و دستگاه‌های هوشمند صوتی همچون الکسا، تعامل از طریق صدا بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. همچنین به تازگی اینستاگرام و لینکدین نیز تصمیم به ارائه توضیحات صوتی مربوط به پست‌ها، با کمک کاربران منتشر کننده محتوا به کاربران با بینایی ضعیف گرفتند.

نتایج جست‌وجوهای انجام شده از طریق صدا نشان می‌دهد اغلب دستیاران صوتی تنها چند مورد را به عنوان نتیجه ارائه می‌دهند در حالی که نوشتن همان عبارت چندین صفحه نتیجه را به دنبال دارد که همین مسئله اهمیت سرمایه گذاری در این حوزه را نشان می‌دهد.

صدا یک عنصر مهم در ارسال پیام می باشد، زیرا علاوه بر انتقال محتوا، امکان انتقال لحن، آهنگ، تناژ و آوا را نیز دارد. همزمان با پیشرفت تکنولوژی صاحبان کسب و کارهای مختلف برای ایجاد سهولت دسترسی کاربران به خدمات و امکانات خود تلاش می کنند از این قابلیت برای ایجاد فرصت ارتباط با مشتریان خود استفاده کنند.

پارس گرین به عنوان اولین و مجهزترین اپراتور پیام صوتی در ایران، همراه با فناوری روز جهان و با ارائه خدمات متنوع در قالب ارسال پیام های صوتی به صورت انبوه برای هر نقطه از کشور، یک ظرفیت مناسب برای برندینگ و توسعه فعالیت های کسب و کار شما را فراهم نموده است.

the-wonderful-world-of-sound

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت ثبت نام سامانه پیام صوتی و متنی عدد 2000 را به سامانه10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

 
کد BSC : -70951607621272024418736091-32312;