پیام صوتی مسیر امن دور زدن بلک لیست

4.4 از 5 (5 نظر)

پیام صوتی مسیر امن دور زدن بلک لیست

ارسال پیامک متنی تبلیغاتی در گذشته نه چندان دور ، با توجه به نفوذ تلفن همراه در جامعه، از طرفداران زیادی برخورد دار بود و بازدهی مناسبی داشت. سامانه پیامکی با در اختیار قرار دادن امکان ارسال حجم بالای پیامک، بخش زیادی از نیاز جامعه به تبلیغات ارزان و موثر را برآورده می کرد.

اما به مرور زمان با فراهم شدن قابلیتی که اجازه میداد پیامک های تبلیغاتی در لیست سیاه مخاطبین قرار گیرد باعث عدم ارسال پیام به مشتریان شده و این امر باعث کاهش تدریجی بازدهی پیامک متنی تبلیغاتی شده است. کاهش مخاطبین و امکان مسدود سازی دریافت پیامک تبلیغاتی ، پیشگامان این صنعت را بر آن داشت تا با خلق راهکار جدید با عنوان "پیامک صوتی" یا "پیام صوتی" ، جایگزین مناسبی برای آن بیایند.

پیامک صوتی چیست و چگونه لیست سیاه مخابراتی را دور می زند؟

همانطور که اشاره کردیم شرکت مخابرات ایران قابلیتی برای مشترکین خود فراهم کرد که به صورت داوطلبانه و اختیاری دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کنند. این امر موجب شده است که بازاریابی پیامکی دچار چالش اساسی شود. اولین راه حل برای دور زدن لیست مخابرات و ارسال پیامک به بلک لیست مخابراتی، دریافت "خطوط خدماتی" است.

خطوط خدماتی مختص سازمان ها و موسساتی است که هدفشان اطلاع رسانی و خدمات است و به هیچ وجه نمی توانند ارسال پیامک تبلیغاتی بواسطه خطوط خدماتی انجام دهند. اما باید در نظر گرفت تمامی سازمان ها و موسسات توانایی فراهم کردن مدارک مورد نیاز برای خدماتی کردن خطوط اعم از شماره ثبت، شناسه ملی، کد اقتصادی و... را ندارند و همچنین فرایند خدماتی کردن خطوط غالباً زمانبر است.

voice-message-safe-way-to-bypass-blacklist

 

راه حل چیست؟

یکی از این بستر ها که قبلا بیشتر برای مکالمات مستقیم استفاده می شد ارسال پیام صوتی است، بدین صورت که صدایی از پیش ضبط شده برای مخاطب که هدف ما هستند ارسال می شود و تلفن شخص مورد نظر زنگ می خورد و پیام از پیش ضبط شده پخش می شود. این قابلیت در ابتدا برای سرویس های بانکی و ارسال کد فعالسازی استفاده می شد اما اکنون به روشی نوین در صنعت تبلیغات تبدیل شده است.

برگ برنده پیام صوتی نسبت به پیامک تبلیغاتی متنی ساده

پیام صوتی یا پیامک صوتی نسبت به پیامک تبلیغاتی متنی مزیت هایی دارد که از بین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

با "پیام صوتی" به راحتی می توانید پیامک هایی را که برای لیست سیاه ارسال نشده اند، ارسال کنید. پیام صوتی تبلیغاتی را میتوانیم هم برای تلفن همراه و هم برای تلفن ثابت بفرستیم که از مزیت های مهم آن به شمار می رود.

ضمن اینکه در اینگونه ارسال تبلیغ صدایی ضبط شده و پخش می شود بنابراین لحن گوینده تاثیر به سزایی روی شنونده که مخاطب ماست میگذارد ، پس هر چقدر لحن شیوا تر و جذاب تر باشد گیرا تر بوده و بازدهی بیشتری در پی دارد. امری که در پیامک متنی امکان پذیر نیست .

از طرفی دیگر چون در این نوع ارسال در لحظه مخاطب پیام را دریافت می کند لذا امکان معرفی بهتر چیزی که میخواهیم امکان پذیر است زیرا در روش ارسال پیامک متنی نه تنها احتمال رسیدن پیام به مخاطب کم است بلکه امکان دارد مخاطب پیامک را نبیند و مورد توجه قرار ندهد.

پیام صوتی شما این قابلیت را ایجاد می کند که در مدت زمان خیلی کم حجم وسیعی از اطلاعات را در اختیار مشتری قرار دهید این در حالی است که این امر در پیامک متنی محدودیت هایی را دارد . پیامک صوتی تنظیماتی برای ارسال در اینده دارد لذا شما نیازی ندارید هر بار اقدام به ارسال نمایید .

با توجه به توضیحاتی که گفته شد میشود این چنین نتیجه گرفت پیام صوتی راهی ارزشمند و مطمئن در جهت تبلیغ هر چه بهتر هدف است و امکاناتی دارد که اگر هوشمندانه از آن ها بهره بگیریم میتوانیم به خوبی به معرفی چیزی که میخواهیم بپردازیم.

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت ثبت نام سامانه پیام صوتی و متنی عدد 2000 را به سامانه10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

 
کد BSC : -70951607621472024658035738-32280;