وب سرویس ارسال پیامک

4.25 از 5 (4 نظر)

وب سرویس ارسال پیامک 

در این مطلب قصد داریم در مورد وب سرویس ارسال پیامک توضیح دهیم

به شکل ساده یک وب سرویس از طریق وب اعمالی را انجام می دهد (توابع یا سابروتین ها ) و نتایج را به برنامه دیگری می فرستد . این یعنی برنامه ای در یک کامپیوتر در حال اجراست ، اطلاعاتی را به کامپیوتری می فرستد و از آن درخواست جواب می کند ، برنامه ای که در آن کامپیوتر دوم است کارهای خواسته شده را انجام می دهد و نتیجه را بر روی ساختارهای اینترنتی به برنامه اول بر می گرداند . وب سرویس ها می توانند از پروتکول های زیادی در اینترنت استفاده کنند اما بیشتر از HTTP که مهم ترین آنهاست استفاده می شود .


وب سرویس هر توع کاری می تواند انجام دهد . برای مثال در یک برنامه می تواند آخرین عنوان های اخبار را از وب سرویس Associated Press بگیرد یا یک برنامه مالی می تواند آخرین اخبار و اطلاعات بورس را از وب سرویس بگیرد . کاری که وب سرویس انجام می دهد می تواند به سادگی ضرب ۲ عدد یا به پیچیدگی انجام کلیه امور مشترکین یک شرکت باشد .

یکی از این وب سرویس ها که خیلی زیاد در تمامی کسب و کارها مورد استفاده قرار میگیرند وب سرویس ارسال پیامک است

این وب سرویس به دلیل اینکه هر شخص به تلفن همراه دسترسی دارد و همچنین تمامی گوشی های همراه قابلیت دریافت و ارسال پیامک را دارند و محدودیتی مانند داشتن یا نداشتن اینترنت یا فیلتر بودن یا نبودن پیام رسان هایی مانند تلگرام را ندارند دارای محبوبیت بسیاری است

این وب سرویس ها قابلیت های بسیاری زیادی دارند که باعث میشود بیش از استفاده در یک پنل و یا استفاده در گوشی همراه مورد استفاده قرار گیرد. همین که از این سرویس در بستر وب استفاده میشود و قابلیت اتصال به تمامی نرم افزارها را دارد خود امکانی بسیار کارآمد است. از دیگر قابلیت های استفاده ارسال پیامک در وب سرویس داشتن متدهای مختلف برای نیاز های مختلف است مانند ارسال پیامک به صورت تکی ، ارسال پیامک به صورت گروهی ، ارسال پیامک احراز هویت و ...

برای استفاده از وب سرویس پیامک مطالب مختلفی  وجود دارد که در آینده به آن میپردازیم

وب-سرویس-رایگان

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607621222024-814555405-17864;