smtp ارسال ایمیل

3.96 از 5 (52 نظر)

وب سرویس ایمیل پارس گرین

شاید برای شما و یا بخشی از کارتان پیش آمده باشد که احتیاج به استفاده از سیستم و یا سامانه دیگری علاوه بر سیستم داخلی خودتان پیدا کرده باشید تا برخی و یا قسمتی از روال کاری در حال انجام ، از طریق آن انجام شود .

 

mail-api-webservice-وب-سرویس-ایمیل-پارس-گرین

 

برای مثال ممکن است که شما با برخی شرکت های همکار خود در ارتباط باشید و هر روز یک محتوای خاص و یا حتی محتوایی متغییر را به آنان ایمیل نمایید .سپس با استفاده از بازخورد آن شروع به انجام روال دیگری نمایید که هر یک به مرحله قبل خود وابسته است و بدون عملکرد یک قسمت ادامه روال کاری ممکن نیست. حال در نظر بگیرید تمام این روال و یا حتی گوشه ای از آن توسط یک شخص انجام شود و یا برای انجام آن مجبور باشید به محیط دیگری وارد شوید و بخشی از آن کار را در همان محیط انجام دهید . مثلا مجبور باشید وارد سامانه INBOX.IR شوید و ارسال ایمیل خود را از این سیستم انجام دهید . جدا از زمان و احتمال خطای بالا و تغییر چندباره سیستم ارسال ایمیل و اتوماسیون اداری خودتان، باید زمان بالایی هم منتظر نتیجه بمانید و سپس ادامه روند کاریتان را در پیش بگیرید .

در نظر بگیرید که شخص و یا اشخاصی که آن روال را انجام می دهند برای ساعتی و یا چند روز حضور نداشته باشند یا اینکه در روال کاری خطایی پیش آید که نتیجه را تغییر دهد و یا انجام روال کاری دچار صرف زمان بالایی شود تا جایی که تاخیر ایجاد شده باعث تغییر نحوه عملکرد شود . در چنین شرایطی چه کاری را انجام می دهید و چاره آن چیست ؟

راه کاری که می تواند به عنوان راه حل نهایی ارائه شود ارائه وب سرویس ایمیل است .
امروزه اکثر افراد از اینترنت و سرویس های ایمیل استفاده می کنند و به همین علت تبلیغات ایمیلی روش خوبی برای جذب افراد و اطلاع رسانی در زمینه های مختلف می باشد که با ارسال ایمیل های تبلیغاتی خود می توانید آنچه که مد نظرتان هست را به افراد مختلف نشان دهید.

 

mail-webservice-پنل-ایمیل

وب سرویس ایمیل :

•    دسترسی و امکان استفاده از وب سرویس در تمام کارهای مجازی و در اکثر سیستم ها قرار داده شده و بسیار مورد استفاده و مورد علاقه افراد است . وجود این محدودیت ها و ضریب بالای خطای موجود در آن باعث می شود تا وب سرویس برای مبحث ارسال ایمیل انبوه نیز مورد استفاده قرار گیرد .

•    با استفاده از وب سرویس ایمیل می توان تمام روال کاری و مورد استفاده در هنگام ورود به سامانه ارسال ایمیل گروهی را تحت اختیار داشت . می توان با وب سرویس نوع ارسال ایمیل مارکتینگ و یا خبرنامه را انتخاب نمود و یا نوع قالب طراحی و یا خریداری شده و یا حتی ارسال قالب با کدهای HTML ( قالب ساز HTML ) را در اختیار داشت، به راحتی محتوای خود را به آدرس ایمیل معتبر گیرندگان خود ارسال نمود و با همان وب سرویس ایمیل گزارش ارسال ایمیل خود را دریافت کرد .

•    با استفاده از وب سرویس فارغ از ورود به سامانه ارسال ایمیل گروهی خودتان در هر زمان و در هر شرایطی می توانید عملیات ارسال ایمیل را انجام دهید و برای انجام ارسال هایتان نیازی ندارید تا انتهای روال ارسال به اینترنت متصل بمانید و تنها کافیست درخواست خود را از طریق وب سرویس ارسال کنید و انجام ارسال را به سامانه قدرتمند ما بسپارید .

پل-ایمیل-تبلیغاتی-پارس-گرین-وب-سرویس-ایمیل-webservice-mail

سرویس ایمیل انبوه پارس گرین این امکان را به شما می دهد تا بتوانید ایمیل های خود را به صورت زماندار یعنی در یک تاریخ مشخص به یک گروه ارسال نمایید.
وب سرویس ایمیل این امکان را برای برنامه نویسان و طراحان وب فراهم می آورد تا از طریق نرم افزار های خود، ایمیل تکی، گروهی، زماندار و ... ارسال کنند.

 

همینک ثبت نام کنید.

ثبت-نام-رایگان

 

کد BSC : -709516076235020241908189112-10040;