وب سرویس SMS - وب سرویس ارسال SMS

4.09 از 5 (8117 نظر)

وب سرویس ارسال پیامک

امروزه استفاده از پیامک در اکثر برنامه های تحت وب، سایت ها و اپلیکیشن های موبایل رایج شده است.

امکان پیشرفته API تحت وب یا همان WebService ، برای برنامه نویسان و طراحان وب سایت کاربرد بسیاری دارد و آنها را قادر می سازد تا با استفاده از سرویس های تحت وب، بتوانند پیامک های خود را با استفاده از خط خریداری شده به آسانی ارسال و دریافت نمایند.

یکی از مهمترین کاربردهای پنل پیامک تحت وب قابلیت اتصال آن به نرم افزار های خارجی است ، این کاربرد باعث می شود، تا نرم افزار های کاربردی دیگر قادر باشند در شرایط مختلف پیامک ارسال نمایند. در مورد بسیاری از وب سایت ها و نرم افزار ها این امکان بسیار حیاتی می باشد!

فرض کنید هم اکنون شما برنامه تحت وبی را جهت ارسال پیامک در اختیار دارید و از طریق آن، اس ام اس های خود را به مخاطبین ارسال می نمایید. اگر بخواهید به صورت خودکار مبلغ بدهی، پیام تبریک و... به مشتریان خود ارسال کنید فقط کافی است از طریق وب سرویس این امکان را در برنامه خود قرار دهید. به گونه ای که از طریق وب سرویس به سرور خدمات پیامک متصل شده و اقدام به ارسال پیامک می نمایید.

وب-سرویس-SMS

 

 

rest-soap

انواع پروتکل RESTful -  HTTP - URL - NUSOAP - SOAP

ارسال-پیامک-از-مخابرات

ارسال مستقیم به تمامی اپراتورها

Support-ASP-C-sharp-PHP-Java-Python

پشتیبانی از تمامی زبان های برنامه نویسی  C# - JAVA - Delphi - Python - ASP - PHP

http-url

سرویس  HTTP URL -  WEB HOOK


test

امکان تست قبل از خرید


otp-رمز-یک-بار-مصرف

ارسال کد فعال سازی ( OTP )


سرعت-ارسال-پیامک

ارسال با سرعت بالا


پیامک-سفید

پیامک سفید


sms-panel

ماژول های پیامک


ارسال-اس-ام-اس-به-بلک-لیست

ارسال به شماره های بلک لیست


امنیت-امضاء-API-قفل-IP

امنیت - امضاء API و قفل IP

 


 

SMS-API-webservice-وب-سرویس-پیامک-وب-سرویس-sms-soap

وب سرویس برای هدف حرفه‌ ای و مخصوص برنامه نویسان است و کاربرد عام ندارد.

وب سرویس قابلیتی است که این امکان را می دهد تا برنامه مدیریت پیامک به طور جدا توسط خود شما تولید شود اما برای انجام عملیات های داخلی آن (مثل دریافت و ارسال پیامک و …) به سرور مرکز پیامک متصل شود و از آن استفاده کند.

اتصال نرم افزار های مختلف به وب سرویس پیامک کار بسیار ساده ای است و با چند خط برنامه نویسی انجام می شود.

با استفاده از وب سرویس پیامک پارس گرین می توانید به راحتی از این امکان بهره مند شوید.

وب سرویس restful جدید ترین وب سرویس این شرکت است و نمونه کد برای تمامی زبان ها در قالب postman فراهم شده است.

 

 

        نمونه کد های آماده برای زبانهای مختلف نیز از لینک های زیر قابل دانلود هستند

SOAP-Csharp-Web-ProgramingSOAP-Csharp-Web-Programing SOAP-VB dll Soap-PHP-Client Soap-java Soap-Python Soap-Delphi

 

 

 •  نمونه هایی از کاربرد وب سرویس پیامک

  •      کاربرد وب سرویس پیامک در نرم افزارهای حسابداری :
   • در نرم افزارهای مالی ، شما می توانید برخی از گزارشات یا پیغام های مهم را پیامک کنید، مثلا بدهی اشخاص به صورت اتوماتیک پیامک شود، میزان فروش روزانه و میزان سود به مدیران شرکت پیامک شود، یا اینکه مثلا یک روز قبل از موعد چک اشخاص، با فرستادن پیامک به آنها اطلاع داده شود .
   •  
  •      کاربرد وب سرویس پیامک در CMS ها :
   • CMS های بسیاری نظیر جوملا ، ورد پرس ، php nuke و ... برای طراحی انواع سایت ها ارائه می شوند، شما می توانید CMS خود را به سامانه پیامک پارس گرین متصل نمایید و از این امکان یعنی ارسال و دریافت پیام کوتاه بهره های زیادی ببرید. مثلا خبرنامه پیامکی ایجاد کنید، یا شماره موبایل مخاطبان سایتتان را جمع آوری نمایید و به آنها پیامک ارسال کنید، یا آخرین اخبار سایت را پیامک کنید و ...
   •  
  •      استفاده از وب سرویس در CRM ها یا پرتال های آنلاین شرکت ها :
   • یکی از کاربردهای مهم پیامک در CRM ها یا سیستم های مدیریت روابط مشتریان می باشد ، شما می توانید بسیاری از ارتباطات داخل نرم افزار را به مشتری پیامک کنید. مثلا فرض کنید که مشتری شما یک محصولی را سفارش داده است، شما می توانید در هنگام سفارش یک SMS ارسال کنید که "سفارش شما ثبت شد" البته این کار را با وب سرویس انجام دهید، بنابراین پیامک به صورت اتوماتیک و توسط نرم افزار انجام می پذیرد، پس از آماده شدن سفارش مشتری یک پیامک ارسال کنید که "سفارش شما آماده ارسال می باشد" و پس از ارسال کالا برای مشتری نرم افزار این پیامک را ارسال کنید "سفارش شما با کد پیگیری X توسط پست در تاریخ Y ارسال گردید"
   •  
  •      کاربرد وب سرویس در دستگاه های حضور و غیاب :
   • پس از ثبت حضور و غیاب پرسنل، دستگاه می تواند به پیامک متصل باشد و ساعت ثبت شده را به پرسنل اعلام کند یا اگر کارمندی دیر به محل کار آمد یک هشدار به مدیر عامل ارسال گردد، یا در پایان ماه میزان ساعت کارکرد پرسنل برای آنها پیامک شود، و یا درصورت استفاده از این دستگاه ها در مدارس، اگر دانش آموزی دیر به مدرسه آمد یا غیبت داشت، مورد از طریق پیامک به والدین وی پیامک شود
   •  
  •      کاربرد وب سرویس در برای فروشگاه های اینترنتی :
   • در فروشگاه های اینترنتی می توانید با اتصال فروشگاه به پیامک این امکان را مهیا سازید که پس از ثبت سفارش ، ارسال سفارش و ... یک پیامک به مشتریان ارسال گردد و آنها در جریان امور سفارش در سریع ترین زمان ممکن قرار دهید
   •  
  •      اتصال سایر نرم افزارها به پیامک :
   • شما می توانید هر نرم افزاری را به وب سرویس متصل نمایید و استفاده های گوناگونی از این ارسال پیام کوتاه داشته باشید مثلا نظرسنجی و مسابقه در سایت خود برگزار نمایید، خبرنامه های پیامکی ایجاد نمایید ، یا هرگونه عملیاتی را پیامک نمایید.

 

sms-gateway-diagram-وب-سرویس-پیامک-پارس-گرین-webservice-soap

 

 

مراحل-ثبت-نام-وب-سرویس 

برای برخورداری از این امکانات سامانه کافیست از لینک ثبت نام  اقدام نمایید:

ثبت-نام-رایگان

کد BSC : -70951607621442024-535021578-10036;